Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Квіти Чорнобривцi Сафарi

14,00
грн.
До сорту Сафарі відносять махровий вид чорнобривців. Розлогі кущі з рясним цвітінням стануть прикрасою будь-якої земельної ділянки.
Зовнішній вигляд і аромат
Назва сорту пов'язана із забарвленням бутонів чорнобривців. Всі вони монокольорові. Рівномірний яскраво-жовтий колір наповнює кожну пелюстку. Краї у них нерівні та хвилясті. Маленькі пелюстки заповнюю середину суцвіття, а великі служать обрамленням.
Рясне цвітіння супроводжується нудотним ароматом. На одному кущі з'являється від 30 до 40 бутонів, що розпускаються та зріють. Чорнобривці не використовують для зрізання. Ці квіти прикрашають виключно клумби, краї бордюрів, балкони, веранди. Ефектно виглядають поруч з високими рослинами, розташованими в групах або колоні.
  • Період цвітіння: з серпня по вересень.
  • Висота стебла: 25 - 30 см.
  • Форма квіток: махрові напівкульки з хвилеподібними пелюстками.
  • Діаметр квітки: 5 - 10 см.
  • Забарвлення листя: зелене.

Характеристики:
  • однорічні
Made on
Tilda