Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Вігна Змія Сіань

13,00
грн.
Сорт із потужними довгими батогами, обвішаними метровими струнками. Рання вигна, її плоди починають збирати вже через 50-60 днів після сходу. При повному та регулярному зборі лопаток плодоносить до заморозків, не припиняючи зростання. Вони перевершують за якістю боби звичайної спаржевої квасолі, набагато швидше готуються, ніжніші та смачніші. Збір лопаток починають у фазу "молочної стиглості", при досягненні ними довжини 50 см. У цей період вони дуже соковиті, всередині лопаток немає порожнин і волокон. Сорт стійкий до посухи і виносить затінення, невибагливий до ґрунтів, але для нормального розвитку йому потрібні високі та надійні опори. Великі гіллясті рослини дають не лише цінний урожай, але й виступають у ролі декоративної рослини, яка привертатиме увагу під час цвітіння та плодоношення.
Made on
Tilda