Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Квасоля Більше Сонця

28,00
грн.
У цій незвичайній, жовтій спаржевій французькій квасолі є незрівнянний, дивовижний масляний аромат, який є чудовим доповненням до будь-якої страви гурмана і вона чудово виглядає консервованою в банках.

Створена на основі старовинної рисової квасолі Sol^il для збільшення розміру насіння, яке використовується як сухе зерно. Вийшов універсальний сорт без втрати якості товстих стулок бобів. Витончені сонячно-жовті стручки мають пік смаку при довжині 4 дюйми (10 см).

Вертикальні рослини висотою до 50 см прикрашені безліччю бобів, починають дозрівати через 60 днів після сходів і плодоносять все літо. Біле насіння. Маленькі, екстра-стрункі, круглі на зрізі стручки без волокон. Неперевершений свіжий та ніжний смак, створений для розбірливого французького ринку та ресторанів. Рекомендується швидке приготування на пару для збереження багатого золотого кольору.
Made on
Tilda