Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Спаржа Слава Брауншвейга

16,00
грн.
Місцевий сорт Землі Брауншвайгера (Braunschweiger Land) у Нижній Саксонії. Походить від голландського сорту Violetter Hollandischer і вирощується насамперед для отримання білої спаржі з прикритих ґрунтом кореневищ трирічних рослин.

Біла спаржа, повністю захована від сонця у землі, особливо ніжна і відрізняється м'яким смаком. При останніх зборах її залишають рости на світлі, і вона стає пурпурною, а потім зеленою, набуваючи трохи пікантного горіхового смаку. Це класична універсальна спаржа, що видається за смаком ніжних рівних кілків, з дуже ранньою появою бутонів та високою врожайністю. Смак, як і раніше, є характеристикою, що дозволяє цьому сорту існувати сьогодні.

У Німеччині спаржу починають збирати у квітні-березні. Сезон збору закінчується у сонцестояння, День Святого Іоанна, 24 червня. Спаржа дає паростки сім разів, і цього дня роблять останній шостий збір. Потім дають сьомому паростку вирости з списа в міцний високий кущ з тонким голчастим листям (які багато хто знає, як прикраса квіткових букетів). З цього дня до перших заморозків залишається 100 днів, яких достатньо, щоб спаржа набралася сили на врожай наступного року.

Ви можете переконатися у якості!
Паперовий конверт без проклеєнь з боків усередині якого знаходиться герметичний поліетиленовий zip lock пакетик із насінням. Таким чином, Ви зможете оцінити кількість і якість насіння і переконається в тому, що наше насіння відповідає найвищим вимогам.
Made on
Tilda