Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Спаржа Вольтер F2

20,00
грн.
Всі різновиди спаржі можна бланшувати для отримання білих списів, але Вольтер виведений спеціально для отримання білих списів, відомих як spargel. Біла спаржа виходить в результаті укриття корони рослини ґрунтом або чорною мульчею з ранньої весни, щоб списи не потрапили на сонячне світло в міру їх зростання. Хоча, якщо Вольтер не вкрити, Ви отримаєте якісну зелену спаржу.

Цей сорт отриманий з гібриду Voltaire F1, як деякі інші сорти спаржі (наприклад, Apollo F2, UC 157 F2 і UC 72 F2), дає дводомні рослини, але в основному зберігає його якості. Переважно чоловічі рослини дають високі врожаї якісної білої спаржі, яка ніжніше за зелену, з більш м'яким смаком і майже горіховим ароматом.

Сорт дуже ранній, його збирають на самому початку сезону, але його тугі паростки з щільними наконечниками тримаються ще кілька тижнів, залишаючись закритими, поки спис не стане високим, що забезпечує максимальну врожайність і відмінну якість спаржі.

Ви можете переконатися у якості!
Паперовий конверт без проклеєнь з боків усередині якого знаходиться герметичний поліетиленовий zip lock пакетик із насінням. Таким чином, Ви зможете оцінити кількість і якість насіння і переконається в тому, що наше насіння відповідає найвищим вимогам.
Made on
Tilda