Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Капуста Святий Джузеппе

17,00
грн.
Це найкрасивіший овоч-справжній «Objet d'art» - неоново-зеленого кольору та неземною головою, покритою шипами у вигляді логарифмічних спіралей. Старовинний італійський сорт XV століття, який був наново відкритий.

Це більше, ніж цвітна капуста та броколі. Потужна рослина з красивим великим суцвіттям вагою 1,5-1,7 кг, що є щитком, що складається з безлічі маленьких конусів з неймовірними завитками, які повторюють загальний вигляд голови.

Романеско ніжніша за текстурою і має м'який вершково-горіховий солодкий смак, без гіркуватої нотки, властивою цвітній капусті, вона подобається дітям, саме з цієї причини San Giuseppe чудова, приготовлена на пару, грилі, бланширована або просто сира в салаті.

Вирощують для дитячих голів, щоб з'їсти повністю або до повного розміру, висаджуючи за схемою 50x70-90 см. Після того, як основна голова прибрана, відростатимуть невеликі голівки протягом наступних кількох тижнів.

Ви можете переконатися у якості!
Паперовий конверт без проклеєнь з боків усередині якого знаходиться герметичний поліетиленовий zip lock пакетик із насінням. Таким чином, Ви зможете оцінити кількість і якість насіння і переконається в тому, що наше насіння відповідає найвищим вимогам.
Made on
Tilda