Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Кукурудза Монтана Мультиколор

19,00
грн.
Приголомшливий, дуже гарний і корисний сорт кремнистої кукурудзи, створений індіанцями кроу в горах Монтани, один із найширше адаптованих та генетично різноманітних штамів, доступних сьогодні. Містить кожен відтінок кольору, відомий у кукурудзи. Яскраві апельсинові, золоті, сині, білі, червоні та пурпурні сяючі ядра у світлих тонах роблять найкрасивіші прикраси при збиранні осіннього врожаю.

Вона чудова, як цукрова кукурудза, свіжоприготовлена, поки кольори, як і раніше, дуже яскраві і реальний кукурудзяний смак багатий і насичений. Зрілі ядра чудово підходять для обсмажування, подрібнення в особливе борошно, приготування чудової мамалиги, дуже хорошої крупи та ароматного кукурудзяного хліба з високим вмістом антиоксидантів.

Півтораметрові міцні стебла з червонуватим листям несуть до 2-х вузьких, 15-20 см довженою, добре заплетених качанів з відмінною заливкою наконечника. Ця кукурудза настільки холодовитривала, що вона пережила «рік без літа» в 1816 році в США,
Made on
Tilda