Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Цибуля Хесельберг

13,00
грн.
Черемша або Цибуля ведмежа - багаторічна трав'яниста рослина, що здавна росте на горі Хесельберг. У Німеччині і сьогодні вшановують черемшу, її цибулинки і зелень додають у тісто при випіканні хліба, використовують як один з компонентів соусу песто, ароматизують масло і навіть влаштовують щорічне свято - фестиваль, присвячений цій харчовкусовій і цілющій траві.

У березні - квітні черемша проростає однією з перших і утворює розетку з двох, рідше трьох, ніжних, соковитих листків довжиною 15-25 см. Компактний кущик досягає у висоту 30 - 50 см. Збирають рослину до вступу її у фазу цвітіння (зазвичай протягом) двох тижнів). У їжу вживають усі частини: листя, стебло та цибулину. Молоду зелень маринують, консервують, солять, заготовляючи про запас.

Для вирощування черемші на власній садово-городній ділянці необхідно створити рослині умови, наближені до природних: тінь або півтінь, вологий, багатий кальцієм грунт (без застою води та заболоченості), мульчування грунту. Росте черемша повільно.

Ви можете переконатися у якості!
Паперовий конверт без проклеєнь з боків усередині якого знаходиться герметичний поліетиленовий zip lock пакетик із насінням. Таким чином, Ви зможете оцінити кількість і якість насіння і переконається в тому, що наше насіння відповідає найвищим вимогам.
Made on
Tilda