Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Цибуля Тропеана Лунга

16,00
грн.
Знаменита старовинна італійська реліквія у вигляді цибулин-торпед, назва яких означає "Довгий червоний колір Тропеї". Витягнуті, як торпеди, близько 10 см у довжину, ці глянсові бордові цибулини з тонкою шкіркою і легкою ніжною соковитою білорозовою м'якоттю з хрусткою текстурою легко нарізаються рівними кільцями. Кухарі люблять їх готувати на грилі чи гасити. Солодка, м'яка і смачна цибуля для осінньої насолоди.

Кажуть, що цибуля Тропея настільки м'яка, що її можна їсти, точно, як яблука! Високий вміст цукру означає, що він добре карамелізується під час приготування. У сирому вигляді він не надто пригнічує смак та аромат компонентів салатів. Цибуля, морква та селера - свята трійця італійської кухні.

Ранній сорт короткого дня, готовий до збору через 90-100 днів після сходів. Його починають збирати, як молода зелена цибуля, коли цибулини починають набухати, набуваючи гарного яскравого пурпурового кольору. У міру зростання цибулини мають форму довгої грушоподібної торпеди та набирають глибокий гострий аромат. Потрібне невелике підгортання до 10 см і велика кількість вологи, щоб нижня частина цибулини не стала плоскою. В Італії ця цибуля плетуть у коси для зберігання протягом 3-4 місяців. Як і всі солодкі цибулі, він призначений для тривалого зберігання.

Ви можете переконатися у якості!
Паперовий конверт без проклеєнь з боків усередині якого знаходиться герметичний поліетиленовий zip lock пакетик із насінням. Таким чином, Ви зможете оцінити кількість і якість насіння і переконається в тому, що наше насіння відповідає найвищим вимогам.
Made on
Tilda