Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Морква Рання Манго (Німеччина)

34,00
грн.
Відмінний ранній сорт, плоди якого можна забирати вже на 60-70 день від перших сходів. Ця велика морква у формі конуса чудово зберігається у землі, не розтріскується і переростає. Має хороші смакові якості та високу стійкість до тривалого зберігання. Заготовивши Манго на зиму, Ви навіть ранньою весною можете вживати в їжу моркву, яка нітрохи не відрізняється за смаком і товарним виглядом від первісної.

Розмір моркви – до 15см, середня маса – 150-200 гр. Період повного дозрівання настає на 80 - 92-й день. Манго висівають на початку і середині весни (для ранньої моркви), а для того, щоб заготовити плоди на зиму, використовують пізніший посів – середина або кінець липня, для заготівлі моркви на зиму рекомендується протримати Манго в грунті до 2,5-3 місяців. прибираючи перед морозами.

Великі коренеплоди красивої конічної форми з тупим кінчиком повністю занурені у ґрунт, легко висмикуються. Їх шкірка щільна, рівна, пофарбована в насичений червоно-жовтогарячий колір.
Made on
Tilda