Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Огірок Український стандарт

13,00
грн.
Сорт дуже нагадує саме старий, знаменитий Ніжинський, відомий із XVII століття. Отриманий при схрещуванні лінії MSU-710-5х Ніжинський місцевий. Після епіфітотії пероноспороза 1986 року був заново відселектований на стійкість до помилкової борошнистої роси, ранньостиглості та засолювальної якості. Середньоранній сорт (від сходів до першого збирання 43-48 днів). Плоди укорочені, овально-циліндричної форми, великогорбчасті, чорношипі, інтенсивно - зелені, як малахітового відтінку, з білим малюнком у вершини плода і білими смугами до його середини. Довжина зеленця 6-8 см, маса 80-100 гр. Кращий із засолювальних сортів, має міцну і хрумку м'якоттю, з неперевершеною щільністю. Плоди у свіжому вигляді мають відмінні смакові якості, без гіркоти, із сильно вираженим ароматом. Рослини середньорослі, батоги довжиною до 1,5 м з довгими міжвузлями, стійкі до пероноспорозу та посухи, найбільш пристосовані до кліматичних умов України.

Ви можете переконатися у якості!
Паперовий конверт без проклеєнь з боків усередині якого знаходиться герметичний поліетиленовий zip lock пакетик із насінням. Таким чином, Ви зможете оцінити кількість і якість насіння і переконається в тому, що наше насіння відповідає найвищим вимогам.
Made on
Tilda