Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Гострий перець Поцілунок Сатани

16,00
грн.
Досить гострий перець пеперончіні з Південної Італії, відомий під назвою Baccio de Satana, Devil's Kiss, Basicilica Ciliegia Piccante, Spicy Cherry, Satan Kiss, Ciliegia Piccante a Mazzetti. Він дуже схожий на маленький помідор або величезну вишню, діаметром від 1 до 2 дюймів (2,5-5 см) та дозріває від зеленого до червоного, поступово набираючи гостроти та пряно-пекучого смаку. Рослини компактної кущистої форми, добре облистнені, висотою до 40 см при вирощуванні на вікні або балконі, і близько 1 метра у відкритому ґрунті та теплицях. Через 65 днів після сходів кущі обвішані гарними гірляндами зелених Черрі, а через 85 днів вони стають яскраво-червоними. Перець Satan's Kiss має дуже грайливий вигляд, він маленький і круглий, схожий на вишню, але його назва має дати Вам деяке попередження, що за його симпатичним виглядом щось приховано. Цей старовинний перець має потужну силу для свого розміру, змагаючись по гостроті з кайенським перцем.
Загальне правило для чилі: чим бідніший ґрунт, в якому він росте, тим він гостріший.

Ви можете переконатися у якості!
Паперовий конверт без проклеєнь з боків усередині якого знаходиться герметичний поліетиленовий zip lock пакетик із насінням. Таким чином, Ви зможете оцінити кількість і якість насіння і переконається в тому, що наше насіння відповідає найвищим вимогам.
Made on
Tilda