Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Солодкий перець Чорний метелик

18,00
грн.
Супер новий дзвін унікального забарвлення. Плоди цього перцю майже вугільно-чорні, насправді темно-фіолетові (кольори чорного баклажану), які в міру дозрівання стають темно-червоними з чорними цятками. Оригінальний фруктовий смак проявляється у будь-якому кольорі. Однак червоний колір має більш насичений фруктовий смак.

Унікальність цього перцю в тому, що він має легку пряність. Середньоранній сорт (75 днів від пересадки). Рослини дуже продуктивні, мають пряме жорстке стебло висотою 60-70 см, що сильно гілкується у верхній частині. Ця кремезна і добре розгалужена рослина до 70 см у діаметрі, буде вдячна за невелику підтримку, щоб зберегти велику кількість важкого перцю. Росте та плодоносить все літо, до перших заморозків. Хороша облистяність сприяє захисту дозріваючих плодів від палючого сонця, що особливо актуально для півдня. Ці перці у формі квадратного дзвона з чотирма лопатями набирають вагу 140-170 г. Товщина їх стін 5 мм.

Ви можете переконатися у якості!
Паперовий конверт без проклеєнь з боків усередині якого знаходиться герметичний поліетиленовий zip lock пакетик із насінням. Таким чином, Ви зможете оцінити кількість і якість насіння і переконається в тому, що наше насіння відповідає найвищим вимогам.
Made on
Tilda