Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Солодкий перець Піменто Сир

13,00
грн.
Один із різновидів численного сімейства перців Pimiento з червоними плоскими солодкими плодами. Колір та аромат цього перцю настільки насичений, що його протягом століть використовують сиророби Іспанії для фарбування та ароматизації своїх знаменитих сирів. Формою цей перець також нагадує сирне колесо. Якщо Ви колись їли оливки або м'ясні делікатеси з перцем, то ви куштували перець Піменто!

Це чудовий сорт перцю Queso de Pimiento, у якого виходять товсті плоскі солодкі перці піменто діаметром до 7-10 см і товщиною до 5 см. Товщина стін дуже велика, зазвичай 10 мм. Маса плодів від 60 до 120 г, залежно від умов вирощування, тому що цей сорт потребує тепла та великої кількості світла.

Цей перець чудово підходить для фаршування, зазвичай сумішшю сирів, для класичного консервування та цільно-плідного маринування. Вони мають невеликий розмір, але вони наповнені великим смаком. Сорт середньоранній (75 днів від пересадки) та врожайний навіть у невдалі роки. Рослини невеликі за розміром, висотою до 60 см, дуже облистяні, здатні зав'язувати більше дюжини плодів одночасно.

Ви можете переконатися у якості!
Паперовий конверт без проклеєнь з боків усередині якого знаходиться герметичний поліетиленовий zip lock пакетик із насінням. Таким чином, Ви зможете оцінити кількість і якість насіння і переконається в тому, що наше насіння відповідає найвищим вимогам.
Made on
Tilda