Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Солодкий перець Хрещений батько

13,00
грн.
Неймовірно красиві та солодкі з незрівнянним ароматом, ці довгі перці є найкращим вибором для гурманів. У них прекрасний смак, солодка шкірка, середньої товщини ніжні та соковиті стінки.

Цей сорт вважається найкращим для смаження, але також прекрасний у свіжому вигляді та ідеально підходить для гігантських фаршированих перців. Один з найбільших солодких перців Світ Італіан-типу, розміром 6x25 см з довгим тригранним профілем і злегка лопатевим кінчиком. Дозріває від зеленого до темно-червоного і стає димчасто-солодким, коли червоніє.

Період від висаджування розсади до збору 80-90 днів. Зачекайте, коли плоди набудуть глибокого червоного відтінку, і ви отримаєте багатий солодкий смак. Вага плодів 180-250 г. Регулярний збір забезпечує постійний урожай до пізньої осені. Використовується у свіжому вигляді, домашній кулінарії та консервуванні (перець маринований, фарширований, лечо). Відмінні смакові якостісті.

Ви можете переконатися у якості!
Паперовий конверт без проклеєнь з боків усередині якого знаходиться герметичний поліетиленовий zip lock пакетик із насінням. Таким чином, Ви зможете оцінити кількість і якість насіння і переконається в тому, що наше насіння відповідає найвищим вимогам.
Made on
Tilda