Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Редис Гігант Німеччини

15,00
грн.
Солодкий і соковитий в будь-якому розмірі, цей великий редис у формі глобуса має ширину близько 4 см з яскраво-червоною тонкою шкіркою і білою серединою, німецький гігантський залишається твердим, хрустким, з м'яким ароматом, не стаючи порожнім і в'ялим, навіть за його «гігантському» розмірі. Один із найлегше вирощуваних овочів домашнього саду.

"German Gigant" масово готовий до прибирання тільки починаючи з 25 днів після сходу. Це весняна редиска, що ідеально підходить для людей, які хочуть отримати врожай у руці до того часу, коли з'являється перша зелень. Рослини будуть готові до прибирання, коли вони досить великі та відносно молоді, починаючи з 21 дня (діаметром менше 1 дюйма).

У той час як редиска - це кулінарний сезон, який зазвичай вирощують напровесні, цей сорт більш терпимий до спеки і підходить для посадки на початку літа. Найкраще характеристики цього сорту розвиваються при ранньо-осінньому посіві, коли температури знижуються. На протязі всієї осені, до самих заморозків, ви можете отримати найбільшу, соковиту редис.

Ви можете переконатися у якості!
Паперовий конверт без проклеєнь з боків усередині якого знаходиться герметичний поліетиленовий zip lock пакетик із насінням. Таким чином, Ви зможете оцінити кількість і якість насіння і переконається в тому, що наше насіння відповідає найвищим вимогам.
Made on
Tilda