Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Селера Високий Юта 52/70

12,00
грн.
Чудово пофарбований і міцний цей оновлений сорт стане вашим улюбленим для безперервного збирання чудових суккулентних стебел! "Високий Юта" іноді називають "Солт-Лейк", спочатку розроблений в районі Великого Солт-Лейк в Юті в 1953 році. Стійкий до більшості поширених захворювань селери, Tall Utah з тих пір зарекомендував себе як один із найпопулярніших і найнадійніших сортів, стійких до хвороб. Improved - покращена селера, яка росте вище, з довшими черешками, глибшим зеленим кольором і солодше, ніж оригінал Юта, але настільки ж компактний, з щільно складеними серцями і широкими, помірно ребристими, без волокнистими черешками.

Рослини мають висоту 18-20 дюймів (45-60 см), стійкі до цвітності, це хороший вибір для коротких сезонів, тому що його можна збирати на будь-якій стадії зростання. Від висадки розсади проходить 100 днів до повної зрілості, і Ви можете забирати всю рослину, зрізаючи її по ґрунтовій лінії.

Ви можете переконатися у якості!
Паперовий конверт без проклеєнь з боків усередині якого знаходиться герметичний поліетиленовий zip lock пакетик із насінням. Таким чином, Ви зможете оцінити кількість і якість насіння і переконається в тому, що наше насіння відповідає найвищим вимогам.
Made on
Tilda