Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Буряк кормовий Центаур Полі

31,00
грн.
Середньостиглий (105-130 днів) високопродуктивний напівцукровий сорт, формує циліндричні коренеплоди із соковитою білою м'якоттю, з підвищеним вмістом сухих речовин (до 12-14%) та цукру. Головка та частина коренеплоду розташовані над землею. Стійкий до цвітіння, придатний до механізованого прибирання, легко збирається вручну. Один із найпопулярніших сортів для присадибного вирощування на кормові цілі. Лежкість, транспортабельність та стійкість до хвороб відмінні.

Посів буряків проводять восени під зиму та навесні. Навесні до посіву приступають, коли температура грунту на глибині 10 см підніметься до +10°С (з квітня). Під зиму сіють наприкінці жовтня – на початку листопада і отримують у цьому випадку найранішу продукцію (наприкінці червня). Навесні сіють на рівній поверхні, восени на грядах, у борозенки, зроблені з відривом 15-20 см друг від друга. Норма висіву насіння при весняному посіві 1,5-2 г, при підзимовому 2-3 г на 1 м². Глибина загортання насіння 2-3 см при весняному посіві та 3-4 см при підзимовому. Проріджують буряк двічі: перший раз - при появі 1-2 справжніх листків, на відстань 3-4 см, другий - коли рослин буде 4-5 листя і коренеплід досягне 3-5 см в діаметрі, на відстань 6-8 см.
Made on
Tilda