Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Інсектицид Акт

12,00
грн.
Інсектицид нового покоління, який характеризується високою ефективністю та швидкою дією.

АКТ – інсектицид кишково-контактної дії, призначений для захисту зернових культур, картоплі, буряків, смородини гороху, плодових дерев, овочевих та квіткових культур. Пригнічує шкідників: цикадок, попелиць, трипс, білокрилок, плодожерок, мідяниць, капустяних мух, деяких видів щитівок і хибнощитівок, колорадського жука та інших комах.

Діюча речовина: Тіаметоксам 250г/л.

- АКТ гарантовано захищає рослини протягом 24 днів, на 6-7 днів довше, ніж інші інсектициди.
- АКТ стійкий до змивання дощем та сонця.
- Діюча речовина препарату не накопичується в бульбах, овочах і плодах.
- Препарат швидко поглинається рослиною та проникає через листя та коріння.
- АКТ захищає також молоді пагони, які з'явилися після обробки, завдяки високій рухливості діючої речовини в рослині.

Обприскування: розвести упаковку (1,4 г) у 10л води. Норма витрати: до 5л робочого розчину на 1 сотку.

Замочування розсади: 1 упаковку (1,4 г) розвести в 1 л води для замочування розсади (200-250 рослин) мінімум протягом 1,5-2 годин, за 12 годин до висадження. Робочий розчин, що залишився, розвести до 10 л і використовувати для поливу рослин після посадки.

Балконні та кімнатні квіти: (1,4 г на 1 л води) - внесення звичайним поливом залежно від розміру рослин (попелиці, щитівки та несправжні щитівки, білокрилки та інші щкідники).

Робочий розчин використати протягом 24 годин після приготування. Остання обробка - не менше ніж за 14-30 днів до збирання врожаю.

Made on
Tilda