Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Зав'язь універсальний стимулятор плодоутворення

16,00
грн.
Зав'язь універсальна (огірки, томати, перець, капуста, полуниця, вишня, смородина).

Призначення: для стимуляції плодоутворення - овочевих, плодових і ягідних культур, особливо при несприятливих погодних умовах в період цвітіння.
Прискорює ріст і дозрівання плодів і ягід, підвищує врожайність та стійкість до захворювань і несприятливих факторів навколишнього середовища.

Спосіб застосування: приготуйте розчин для обприскування. Перед заправкою обприскувача, необхідно процідити розчин через марлю, для видалення можливого осаду. Обприскати рослину свіжоприготовленим розчином препарату в суху безвітряну погоду у ранковий або вечірній час, забезпечуючи рівномірне зрошення листя.

Норми витрати препарату: 2 г на 1-2 л води.
Витрата робочого розчину на деревах і ягідних кущах - 1л на дерево (кущ), на овочах, картоплі, винограді, полуниці - 2 л на 50 кв. м.
Made on
Tilda