Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Добриво Провентус для розсади

16,00
грн.
Ефективне водорозчинне, безхлорне комплексне добриво з мікроелементами у формі хелатів.

Застосовується для кореневого підживлення розсади овочів і квітів.

Склад добрива: азот (N) - 20%, фосфор (P2O5) -13%, калій (К2О) -13%, MgO, B, Cu, Zn, Mn, Fe, Mo.

Переваги:
  • Рослина набагато краще засвоює мікроелементи в хелатній формі (на 90%, на відміну від звичайних мікроелементів, які засвоюються рослинами тільки на 30-40%).
  • Збалансоване співвідношення мікро і макроелементів задовольняє всі потреби рослин в поживних речовинах на початку періоду вегетації.
  • Стимулює активне проростання насіння, покращує приживлюваність розсади, зменшуючи стрес під час висадки (пересадки) рослин і підвищує рівень опірності до хвороб і гнилей.
  • Має низькі норми витрати.

Застосування: Витрата преперата 5 г (1 чайна ложка) розчинити на 2 літри води і поливати рослини під корінь. Необхідно поливати 1 раз на 7-10 днів, в період вегетації рослин.
Made on
Tilda