Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Садовий Вар Живиця

61,00
грн.
Садовий вар для лікування пошкоджень дерев

Готовий до застосування садовий вар Живиця, виготовлений у вигляді пасти, застосовується для лікування ран та пошкоджень кори різної складності на плодових і декоративних деревах і чагарників, які утворилися внаслідок обрізки або поломки гілок і частини стовбура, щеплень, а також сонячних опіків.

Даний засіб містить у складі петролатум, каніфоль соснову та соняшникову олію, яка дозволяє препарату бути більш стійким до змиву опадами. Крім цього, садовий вар наноситься тонким шаром для комплексного захисту від проникнення комах-шкідників, збудників бактеріальних та грибкових захворювань.

  • Садовий Вар не завдає шкоди рослинам та навколишньому середовищу
  • Препарат сприяє прискоренню регенерації тканин та загоєнню ушкоджень
  • При нанесенні суміші на рану соковиділення зупиняється та формується захисний шар
  • Вар запобігає проникненню бактерій, грибків та комах-шкідників у тканини рослин
  • Препарат добре прилипає до свіжих ран і має властивість швидко тверднути
  • Засіб активно діє при підвищених температурах

Діюча речовина: олія, петролатум, каніфоль соснова.

Садовий вар необхідно наносити тонким шаром на свіжий зріз або пошкоджену поверхню дерев. Відмерлі та відсталі від дерев частини кори, слід зрізати ножем до здорової деревини, зачистити, а також продезінфікувати пошкоджене місце розчином мідного купоросу, і за допомогою дерев'яної лопатки замазати рани садовим варом. При закладенні глибоких ран рекомендується додати в розм'якшений вар наповнювач (крейда або доломіт у співвідношенні 1:1).
Made on
Tilda