Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Добриво для Орхідей ФоліГрин

52,00
грн.
Рідке комплексне добриво з комплексом біологічно активних речовин, що містить всі необхідні макро- та мікро елементи в доступній формі для повноцінного живлення, стимулює розвиток кореневої системи рослини, пригнічує розвиток патогенної мікрофлори. Застосовується для підживлення орхідей, відмінно підійде як моноподіальним, так і симподіальним орхідеям: фаленопсису, каттлеї, цимбідіуму, пафіопедилуму (черевичок венери) та багатьом іншим видам та гібрид аморхідей. Добриво підвищує зростання та розвиток рослин, підвищує стійкість до захворювань, запобігає розвитку хлорозу.

Склад: Вітаміни, Бурштинова кислота, Макроелементи, Мікроелементи, Амінокислоти.

Рекомендована частота внесення добрива:
  • Для дорослих орхідей: кожні 10-14 днів.
  • Для орхідей у стадії зростання: кожні 7-10 днів.

Не вносьте добрива в сухий ґрунт. Не допускайте передозування добрива.

Запобіжні заходи: Запобігати проковтуванню. У разі попадання добрив з харчовими продуктами у шлунок негайно зверніться до лікаря. У разі попадання добрив в очі, очі слід промити великою кількістю чистої води. При тривалій роботі з добривом потрібно використовувати індивідуальні засоби захисту.

Способи та норми внесення добрива:
  • Період зростання. Поливання: 1 ковпачок на 1,5л води 3-4 рази на місяць. Обприскування: 1 ковпачок на 3л води 2-3 рази на місяць
  • Період спокою. Поливання: 1 ковпачок на 2 літри води 1-2 рази в місяць. Обприскування: 1 ковпачок на 3 літри води 1-2 рази в місяць

Використовуйте відстояну або кип'ячену воду t 20-25°C.
Made on
Tilda