Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Інсектицид + фунгіцид Рятiвник капусти (3 мл + 11 мл)

19,00
грн.
ЧОТИРЬОХкомпонентний комплескний засіб для захисту капусти «РЯТІВНИК» від переважної кількості шкідників та всіх видів патогенних організмів (хвороб).

Рятівник капусти ефективно застосовують для захисту капусти від попелиці, капустяної блішки, капустяної мухи, гусениць, клопів, довгоносиків, павутинного кліща, білокрилки, трипсів, квіткоїда, а також від захворювань альтернаріозу, білої гнилі, кили капусти, мозаїки цвітної капусти, борошнистої роси, пероноспорозу, несправжньої борошнистої роси, ризоктоніозу, сірої гнилі, слизового бактеріозу, мокрої гнилі, судинного бактеріозу, фітофторозу, фузаріозного в'янення, чорної ніжки та інших.

Спосіб застосування: розчинити вміст 2-х пакетів в 10-12 л води. Розчин ретельно розмішати. Достатньо для обробки 2 соток.

Максимальна кратність обробок за сезон - 2.
Період очікування - 20 днів.

Перваги:
  • у шкідників не виникає стійкості до препарата;
  • ефективний при нормальних і підвищених температурах;
  • препарат має токсичну дію на яйця, личинки та дорослу форму комах;
  • пригнічує розвиток більшості грибкових захворювань;
  • висококонцентроване фосфорно-калійне мікродобриво в складі препарату має антистресовий ефект, відновлює ріст та підвищує спротив хворобам;
Містить у своєму складі ПАР, що підвищує ефективність і тривалість дії засобу.

Завдяки наявності в своєму складі поверхнево-активної речовини поліпшується змочування поверхні листя і рослин, що сприяє кращому проникненню діючих речовин в рослину і зменшує витрату розчину препарату.

Склад:
Інсектицид Protect DUO / Протект ДУО , SС (тіаклоприд-200 г/л+клотіанідин -100 г/л)

Фосфорно-калійне добриво Квантум (P2O5-25%, K2O-25%, містить фосфор у формі фосфіту) з фунгіцидним ефектом, вираженою профілактичною і лікувальною дією проти більшості патогенів, NPK, стимулятори росту, амінокислоти.
Made on
Tilda