Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Біоінсектицид Фітоверм

13,00
грн.
Біологічний інсектицид з акарицидним ефектом Фітоверм природного походження, вироблений ґрунтовими мікроорганізмами, застосовується на різних сільськогосподарських культурах та кімнатних рослинах з метою знищення попелиці, кліщів та інших комах шкідників.

В якості діючої речовини даного препарату виступає комплекс авермективів, які є продуктом життєдіяльності актиноміцету Streptomyces avermitilis. Механізм дії даної речовини - нейротоксинний, що передбачає вплив на центральну нервову систему шкідників, внаслідок чого відбувається параліч, а потім і загибель особин багатьох видів комах, кліщів та нематод.

Препарат діє через кілька годин після обробки, комахи перестають харчуватися і пошкоджувати рослини, а повна їх загибель настає через 3-5 днів. Інсекто-акарицид Фітоверм ефективно використовують для захисту кімнатних рослин та квіткових культур, огірків, томатів, перцю, баклажанів, капусти, смородини, малини, ожини, яблуні, груші та інших культур від павутинних кліщів, попелиці, трипсів, гусениць, плодових кліщів, листовійки, плодожерки та багатьох інших шкідників.

Переваги:
  • Препарат не викликає резистентності у комах
  • Біозасіб не фітотоксичний і не обпікає рослини
  • Засіб має додатковий акарицидний ефект
  • Інсектицид має тривалий період захисної дії до 3 тижнів
  • Даний препарат надає миттєвий стоп-ефект (комахи перестають харчуватися та пошкоджувати рослини)
  • Останню обробку можна провести за 2 дні до збирання врожаю
Made on
Tilda