Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Фунгіцид Ридоміл Голд Syngenta (Швейцарія)

34,00
грн.
Ридоміл Голд – фунгіцид профілактичної та лікувальної дії від фітофторозу, хибної борошнистої роси та мілдью. Ридоміл – комбінований препарат, системної та контактної дії, має трансламінарну та системну дії, що дає можливість діючій речовині впроваджуватися та розноситися по всій рослині, захищаючи не тільки вегетативні частини (листя, стебла), але й генеративні (клубні, плоди, ягоди). Ридоміл забезпечує захист картоплі під час зберігання у сховищах.

Період захисної дії:
7-14 днів залежно від культури, що захищається, інфекційного навантаження і прийнятої в господарстві агротехніки.

Максимальна кратність обробки: 3.

Переваги:
  • інноваційна піпіт-технологія забезпечує повне проникнення та поширення по рослині всього за 30 хвилин
  • системність дії дозволяє захистити навіть необроблені частини та нові пагони.
  • зберігає високу ефективність у період до двох тижнів
  • швидке розкладання в ґрунтовому шарі та низька фітотоксичність
  • добре сумісний з пестицидною групою та підходить для бак-сумішей
Норма витрати фунгіциду Ридоміл голд: 25 г на 5 л води для 1 сотки

Терміни очікування:
Картопля – 14 днів, томати – 10, виноград – 21, огірки – 5, цибуля – 15.
Made on
Tilda