Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Добриво для овочевих культур

21,00
грн.
Універсальне, комплексне хелатне добриво застосовується для повноцінного харчування овочевих культур. Спеціальна композиція макро- та мікроелементів та біологічно активних речовин використовується для підживлення рослин та обробки насіння.

До складу входять залізо, цинк, мідь, марганець, бор, молібден, нікель, кобальт, амінокислоти, гумінові кислоти, фітогормони та прилипач. Збагачений поживними елементами склад добрива сприяє активізації проростання насіння, розвитку кореневої системи на початкових етапах, покращує засвоюваність корисних речовин із ґрунту, підвищує імунітет рослин до різних захворювань та шкідників та стимулює цвітіння та запилення.

Овочеві культури потребують більше поживних речовин, т.я. більшість їх залишається в плодах. Збалансований та оптимально підібраний склад поживних елементів у легкозасвоюваній хелатній формі добрива Квантум забезпечує повноцінне харчування овочевим культурам, підвищує вміст корисних речовин, цукрів та вітамінів у плодах, покращує смакові якості плодів, знижує рівень нітратів у них та забезпечує приріст урожайності в межах 20-30%. У складі препарату міститься прилипач, який підвищує ефективність використання добрива. Використовують для підживлення томатів, огірків, картоплі, баклажанів, капусти, баштанних, салатів, пряних культур та інших.

Переваги:
  • Засіб підвищує вміст вітамінів і цукрів у плодах, знижує рівень нітратів, підвищує смакові якості овочів
  • Поживна суміш активізує проростання насіння
  • Препарат стимулює цвітіння і запилення, підвищує засвоєння поживних речовин рослинами із ґрунту
  • Підвищує врожайність на 20-30%
  • Підвищує імунітет культур до захворювань та шкідників.
Made on
Tilda