Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Інсектицид Супер ATAKA Гранула

35,00
грн.
В засобі застосовується діючі речовини останнього покоління, завдяки цьому в препараті поєднаний швидкий «нокдаун-ефект» (20 хвилин) і тривала захисна дія (до 28 днів).

Переваги препарату у вигляді гранул: .
1. Зручність використання: Гранули легко розчиняються у воді, що робить їх простими у використанні та дозволяє однорідно розподіляти розчин на рослинах.

2. Ефективність: Препарат має підвищену ефективність за рахунок гранульованої форми.

3. Стійкість до впливу зовнішніх факторів: Гранули мають захисне покриття, яке забезпечує стійкість до вологи та інших негативних умов, зберігаючи ефективність препарату.

4. Швидкість дії: Додаткові компоненти у складі швидше всмоктуються рослиною, що призводить до швидшої реакції на зараження колорадським жуком.

5. Дозування: Легко визначити необхідну кількість препарату для конкретного обсягу оброблюваної площі, що дозволяє економно використовувати препарат.

Заходи безпеки: під час роботи з препаратом використовувати засоби індивідуального захисту, не їсти, не пити, не курити. Слід уникати вдихання аерозолю, попадання на шкіру і в очі. Після роботи з препаратом вимити з милом руки і обличчя. Зберігати в закритій заводській упаковці в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів і медикаментів при температурі від -10°до + 35°С. Уникати потрапляння препарату в корм для тварин, не допускати випасання худоби на оброблених територіях. Не ковтати.

Клас небезпеки - ІІ клас.

Обробки виконуються стандартними обприскувачами. Робочий розчин готують безпосередньо перед застосуванням. . .
Не рекомендується виконувати обробку в умовах дії високих температур повітря, інтенсивного сонячного випромінювання та сильного вітру.

  • Препаративна форма: Водорозчинні гранули.
  • Склад діючої речовини: тіаклоприд - 200г/л+клотіанід - 100 г/л.
  • Строк останної обробки: 20 діб до збору врожаю.
  • Приготування робочого розчину: згідно таблиці в зазначеному
  • обсязі води розчинити вміст пакету Супер АТАКА.
  • Достатньо для обробки 2-3 соток.
  • Максимальна кратність обробок - 2.
  • Гарантійний термін зберігання: 5 років.

Спосіб застосування:

Картопля, томати - 5г на 10л води на 2 сотки. Від колорадського жука в період вегетації при впояві шкідників.

Плодові дерева (в т.ч. яблуня, груша, персик, виноград, черешня, слива, вишня та ін.) -5 г на 10 л води на 2-3 сотки або 3-5 дерев. Від квіткоїдів, яблуневої листовійни, кліщів, попелиці та ін. Обприск. в період вегетації при появі шкідників не пізніше ніж за 20 діб дзбору врожаю.

Пасленові (баклажани, гарбузові, огірки, кабачки) капуста та ін. - 5 г на 10 л води на 2-3 сотки. Від блішки, щитоноски, капустниці, совки, молі. Обприск. в період вегетації при появі шкідників не пізніше ніж за 20 діб до збору врожаю.
Made on
Tilda