Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Добриво Гумат +7 мікроелементів

16,00
грн.
Діюча речовина: азот, калій, ферум, молібень та інші речовини.
Призначення: Застосовується без обмежень для замочування насіння, обробки ґрунту та рослин. Універсальність дії дозволяє покращити структуру та родючість ґрунту, прискорити дозрівання врожаю та збільшити його, стимулювати накопичення плодами мінеральних речовин та вітамінів.

Для отримання високого ефекту слід застосовувати на всіх стадіях розвитку рослин.
Спосіб застосування: вміст пакету 10 гр розчинити в 100-200 л води, поливати рослини та ґрунт з розрахунку 4-5 л на кв.м.

Розсадні культури
1-ий полив ґрунту після посіву насіння;
2-й - після появи сходів,
3-й - через 10-15 днів

Безрозсадні культури
1-ий полив ґрунту після посіву насіння;
2-й - після появи сходів,
3-й - через 10-15 днів після поливу

Ягідні чагарники
1-а обробка - навесні по першому листю;
2-а та 3-я - з інтервалом 10-15 днів

Кімнатні рослини - полив кімнатних рослин проводити в період активного росту 3-4 рази з інтервалом 10-15 днів.
Made on
Tilda