Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Інсектицид Rembek (оброблена крупа)

20,00
грн.
Хто займається вирощуванням овочів на городі, знає, якої шкоди на стадії становлення розсади приносить капустянка, яка зрізає ще не сформувалися стебла, знищуючи цим вашу працю. Крім неї на городі знайдеться велика кількість шкідників, які також прагнуть нашкодити врожаю. У боротьбі з ними хороший результат демонструє такий препарат, як Рембек. Він являє собою отруйну приманку, готову для використання відразу після розтину.

Вмістом пакета є пшоно, яке обробляється сильно концентрованої сумішшю. До складу суміші входить кілька інгредієнтів, які представляють собою препарати хімічного походження, спрямовані на знищення комах-шкідників.

Діючі речовини: імідаклоприд - 0.5г/кг, хлорпирифос - 0.5г/кг.
Препаративна форма: зернова суміш.
Особливості препарату Рембек - вузьконаправлене засіб, призначений для боротьби з найбільш поширеними шкідниками, в число яких входять: капустянка, дротяники, личинки хруща та садові мурахи.

Спосіб застосування Для боротьби з медведкою приманку "Рембек" по 2-4г (0.5 чайної ложки) розкладають в норки і в ходи капустянки на глибину 3-5см на відстані 0.5-0.7м. Після розміщення приманки вхід ущільнюють. Сухий грунт змочують водою. Першу обробку слід проводити за 5-10 днів до посіву насіння або посадки рослин, другу - в разі відновлення ходів капустянки і в період розмноження капустянки (травень-червень). При великому скупченні шкідників препарат можна застосовувати в інший термін. Період захисної дії 10-14 днів.

Для боротьби з садовими мурахами зняти верхній шар (2-3 см) грунту з мурашника, і в залежності від його площі, рівномірно розсипати по поверхні 5-8г (1 чайна ложка) приманки рембек. При виявленні мурах біля будівель - вносити в місця зосередження і на шляху їх пересування. Місце внесення присипати грунтом або укрити фанерою, руберойдом і т.п. Мурахи зникнуть з мурашника через 2-4 дня. Тривалість дії препарату проти мурах становить 2-3 місяці.
Класифікація ВООЗ: 4 клас.
Made on
Tilda