Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Добриво Quantum Бор-Актив

60,00
грн.
Комплексне хелатне - добриво. Концентроване - борне добриво, містить бор в органічній формі. Застосовується для позакореневого підживлення культур, чутливих до нестачі бору (ріпаку, буряків, картоплі, соняшника, винограду, томатів, баклажанів, огірків, персика, садових троянд та інших рослин). Завдяки активній органічній формі бору і наявності в його складі хелату молібдену і міді, препарат легко засвоюється рослинами.

Склад: - B-14%, N-6%, Mo-0, 04%, Zn, Cu - в хелатній формі, фітогормони.

  • Збільшення кількості квітів і їх кращє запилення;
  • Поліпшення процесу цвітіння;
  • Підвищення імунітету рослин;
  • Накопичення і транспорт цукрів;
  • Зменшення кореневої і плодової гнилі.

Овочеві, плодово-ягідні культури та ін: 1-2 л / га (20 мл на 5 л води на сотку) - дві, три обробки за період вегетації.

Виноград: 1-2 л/ га (20 мл на 5 л води на сотку) перед початком цвітіння. Для поліпшення запилення і цвітіння.
1-2 л/ га (20 мл на - 5 л води на сотку) перед дозріванням ягід.

Соняшник: 1-1,5 л / га (15 мл на 5 л води на сотку) в фазі 10-12 листків (5-6 пар). Для поліпшення запилення і збільшення озерненості кошика.

Витрати робочого розчину - 200-300 л / га, (для виноградників і садів - 500-800 л / га).

Можливо виконання спільного внесення «Квантума» разом із засобами захисту рослин. Перед змішуванням рекомендується перевірити сумісність препаратів - тестове приготування робочого розчину не повинно давати осад. Можливе незначне помутніння.

Екологічно чистий.

Made on
Tilda