Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Добриво Quantum Копперфілд

29,00
грн.
Мікродобриво з антибактеріальною дією.

Універсальне фунгіцидне добриво в хелатній формі, застосовується для позакореневого підживлення всіх видів овочевих, плодово-ягідних, бобових та зернових культур.

Поживна суміш містить спеціальний біоактивний органічний комплекс міді, яка захищає рослини від широкого спектру бактеріальних та грибкових захворювань, при цьому не обпалює культуру та не виявляє фітотоксичності.

Добриво Квантум - Копперфілд застосовують з метою профілактики дефіциту міді в тканинах рослин та захисту від ураження бактеріальними та грибковими збудниками захворювань та підвищення стресостійкості. Мікродобриво Крпперрфілд застосовують як підживлення, а також для захисту винограду, томатів, перцю, абрикосу, черешні, сливи, яблуні, груші, огірків, кавунів, дині, картоплі, суниці, горіха, цукрових, столових та кормових буряків, кукурудзи та інших культур від пероноспорозу, борошнистої та несправжньої борошнистої роси, бактеріозу, звичайної та бактеріальної плямистості, іржі, аскохітозу, бактеріального опіку, бактеріального в'янення та виразки, альтернаріозу, фітофторозу, мілд'ю, оїдіуму, парші, дірявої плямистості, бактеріального раку, сірої гнилі та інших грибкових та бактеріальних захворювань.

Переваги:
  • Підживлення поповнює дефіцит міді в тканинах рослин
  • Засіб підвищує стресостійкість та імунітет рослин
  • Мікродобриво надає фунгіцидну дію на оброблювані культури
  • Препарат виявляє високу активність проти широкого спектру бактеріальних захворювань
Made on
Tilda