Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Фунгіцид Квадріс 250 SC Syngenta (Швейцарія)

33,00
грн.
Квадріс - фунгіцид широкого спектру дії використовують для захисту овочів від усіх основних хвороб борошнистої роси, фітофторозу, макроспоріозу, хибної борошнистої роси, плямистості та ін. Знищує збудника хвороби під час інкубаційного періоду, дає можливість зупинити поширення та розвиток інфекції на ділянці.

Діюча речовина: - азоксистробін
Переваги:
  • Новий механізм дії – азоксистробін.
  • Тривалість захисної дії та стабільна ефективність
  • Крім можливості захищати та лікувати рослини, ще й продовжує на 2-3 тижні плодоношення культур
  • Збільшує врожайність та покращує якість продукції
  • Підсилює та продовжує фотосинтез листя

Застосування:
Робочий розчин: Вміст пакету 6 мл розвести на 5 л води. Профілактична обробка – 6 мл/10л води, при появі ознак хвороби – 6 мл/5 л води.
Термін очікування після обробки – 5 днів. Захисна дія культур на строк 12 - 14 днів.
Кількість обробок за сезон: цибуля - 2 рази та огірки, томати - 3 рази.
Не токсичний для бджіл та навколишнього середовища.
Made on
Tilda