Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Фунгіцид Фунгус універсальний

23,00
грн.
Двокомпонентний препарат, використовується для обробки різних посівів сільськогосподарських і плодово-ягідних культур з метою захисту від широкого спектру хвороб, до числа яких можна внести: парша, борошниста роса, антракноз, плямистості різного виду, фітофтоосороз, альфа.

До переліку рослин, які обробляються цим засобом, можна внести картопля, томати, яблуня, виноград, суниця, аґрус, персик, вишня, черешня, цибуля, часник, капуста, огірки, перець, кавун, диня, троянда, ріпак, горох, редиска , селера, баклажан, буряк, ячмінь, слива, груша.

Фунгіцид Фунгус має тривалий період захисної дії до чотирьох тижнів, миттєво впливає на хвороби, ефект спостерігається вже через 24 години після обробки. До складу препарату також входить висококонцентроване добриво, яке має антистресовий ефект і покращує якість урожаю.

Переваги препарату від хвороб рослин Фунгус універсальний

  • Тривалий період захисного впливу до 30 днів. Немає аналогів в Україні!
  • Ефект спостерігається вже через 24 години після обробки рослини
  • Швидко поглинається рослиною навіть за несприятливих погодних умов.
  • Можна застосовувати для протруювання посадкового матеріалу.
  • Висококонцентроване фосфорно-калійне мікродобрива у складі препарату дає антистресовий ефект, відновлює ріст та збільшує опірність до хвороб.

Діюча речовина: дифеноконазол 150 г/л, пропіконазол 150 г/л.

Спосіб застосування:
У 8-10 л води додати вміст пакету Фунгус 6 мл ретельно перемішати. Норма витрат 4-5 л робочого розчину на 100 м2. Найбільш ефективними є профілактичні обприскування. Обробку фунгіцидом проводять і при виявленні перших симптомів ураження рослин хворобами. Обробку проводять у ясну погоду вранці або увечері за мінімального вітру.
Made on
Tilda