Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Фунгіцид Хлорокис міді 90%

29,00
грн.
Фунгіцид контактної дії застосовується для лікування та профілактики овочевих, плодово-ягідних та сільськогосподарських культур у вегетаційний період від різних захворювань.

Даний препарат містить у складі хлорокис міді. Засіб є прямим аналогом бордоської рідини і успішно знищує грибкові інфекції та різні види гнилев. Після обприскування препарат добре закріплюється на листі та перешкоджає проникненню патогенних спор грибів. Щоб запобігти накопиченню діючої речовини в урожаї, обробку культур препаратами на основі хлорокису міді слід припиняти за 20 днів до збору врожаю.

Препарат ефективно використовується для картоплі, буряків, томату, огірків, цибулі, яблуні, груші, персика, сливи, вишні, айви, винограду та інших від фітофторозу, макроспоріозу, альтернаріозу, церкоспорозу, антракнозу, парші, мілдью та інших хвороб.
  • Фунгіцид не виявляє фітотоксичності на оброблюваних рослинах
  • Біологічний препарат є безпечним для культур та навколишнього середовища
  • Препарат сумісний з іншими фунгіцидами на основі цимоксанілу та манкоцебу
Made on
Tilda