Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Інсектицид МурахаЦІД Супер від мурах (Рембек)

72,00
грн.
Високоефективний засіб для захисту сільськогосподарських культур і побутових приміщень від мурах.

  • Спеціальна формула приманки для боротьби з мурахами в кімнатах, коморах, на верандах.
  • Готова приманка з подвійно діючою речовиною для більше ефективної боротьби з садовими мурахами на всіх сільськогосподарських угіддях: на грядках, під деревами і кущами, в теплицях, біля будівель.

Інсектицидний порошок, на основі двох активних речовин (імідаклоприд і хлорпірифос), застосовується для знищення побутових, садових мурах і мурашників. Порошок має приманювальні властивості, заражені мурахи розносять приманку всією колонією й гинуть разом із королевою, що унеможливлює повторну появу шкідників на ділянці.

  • Може застосовуватися як порошк і для приготування водного розчину
  • Активно діє за помірно високих і низьких температур
  • Усуває виникнення в комах адаптації до препарату
  • Рембек мурахацид не завдає шкоди довкіллю

Спосіб застосування та норма витрати препарату:
Насипати 10 г (2 чайні ложки) на мурашник або на доріжки, якими пересуваються мурахи. Або розчинити 20 г на 0.5 л води й акуратно вилити безпосередньо на мурашник. не розбризкуючи розчин. Розчин знищує мурах тільки в місці застосування.
Made on
Tilda