Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Добриво для садових та квітучих рослин Гумиплант

27,00
грн.
Ростостимулююче добриво Гуміплант використовується для підживлення всіх видів квітів у період вегетації для підтримки активного росту. В основу добрива входить гумат калію, який, окрім ростстимулюючих властивостей, надає фунгіцидну дію, захищаючи кореневу та вегетативну систему рослин від фітопатогенів.

Органічне та мінеральне добриво покращує фізіологічні якості рослин, збагачує ґрунт усіма необхідними для квітів поживними елементами, а також сприяє розвитку більш потужної кореневої системи. Засіб особливо ефективний при використанні на ґрунтозамінниках. При цьому, засіб є повністю безпечним для культур та навколишнього середовища людини.

Препарат сприяє збільшенню періоду цвітіння декоративних культур. Добриво Гумиплант застосовують як для передпосівної обробки насіння, так і для кореневої та позакореневої підживлення петунії, настурції, герані, бальзаміну, бегонії, клематисів, спатифілуму, сингоніуму, антуріуму, дифенбахії, фіалок, хлорофітуму, драцени, кактусів, півонії, тюльпанів, лілій, нарцисів, троянд.

  • Препарат стимулює ріст рослин, забезпечує їх збалансоване харчування.
  • Мінеральне добриво покращує структуру ґрунту та його родючість
  • Дане підживлення збільшує період цвітіння декоративних квітів
  • Засіб надає фунгіцидну дію рослинам
  • Добриво Гуміплант активізує синтез білків, вуглеводів і вітамінів у рослинах
Made on
Tilda