Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Добриво Провентус для томатiв та перців (300 гр)

80,00
грн.
Провентус — повноцінне добриво типу NPA з мікроелементами та вітамінними добавками. Препарат використовують для підживлення для підживлення пасльонових культур. Рослини добре реагують на внесення добрива — краще ростуть, менше хворіють і не пошкоджуються шкідниками. Підживлення садових рослин дає можливість навіть у спекотне сухе літо (або аномально сире холодне) зібрати повноцінний урожай.

Переваги добрива Proventus для томатів та перцю:
 • Мінеральне добриво компенсує нестачу макро- та мікроелементів у томатах та перці
 • Препарат стимулює швидкий та рівномірний ріст рослин, а також сприяє ранньому початку плодоношення
 • Збагачений склад добрива забезпечує повноцінне харчування для овочевих культур
 • Дане підживлення покращує врожайність в 1,5-2 рази, а також підвищує якість овочів: розмір, форму та колір плодів
 • Підживлення в хелатній формі ефективно запобігає опаданню бутонів, квітів і зав'язей
 • Дана поживна суміш стимулює ріст корисних мікроорганізмів у ґрунті, покращуючи його родючість
 • Добриво Провентус зміцнює стійкість рослин до різних захворювань та негативних впливів навколишнього середовища
   Made on
   Tilda