Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Дихлофос Вихор (без запаху)

65,00
грн.
Ефективний універсальний інсектицидний засіб в аерозольній упаковці побутового призначення проти всіх відомих видів комах. Балончик оснащений спеціальною довгою трубкою, що дозволяє проводити обробку у важкодоступних місцях.

Спосіб застосування: розпорошувати вміст флакона в місця найбільшого скупчення комах - підлога, стіни, щілини, кути, меблі, вузькі та важкодоступні місця, а також повітря. Перед використанням ретельно взбовтати флакон.

Для приміщення в 28 кв.м. розпорошувати вміст флакона протягом 5-6 секунд. Обробляти приміщення необхідно при зачинених дверях та вікнах, у відсутності людей, тварин, птахів та риб. Продукти харчування необхідно прибрати з приміщення. Приміщення необхідно залишити відразу після обробки і не раніше ніж через 30 хвилин ретельно провітрити. Всі поверхні після обробки обов'язково ретельно промити дезінфікуючим засобом.

Склад:
 • d-Phenotrin - 0.05%
 • d-Tetramethrin - 0.2%
 • Piperonyl butoxide - 0.6%
 • Hydrocarbons C3-4 - 40
 • Petroleum distillate - 59.15%

Ефективно знищує:
 • Тарганів
 • Комарів
 • Мух
 • Мурах
 • Клопів
 • Молі
 • Ос
  Made on
  Tilda