Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Добриво Борна кислота

38,00
грн.
Борна кислота, застосовується в якості добрива з фунгіцидною властивістю при вирощуванні сільгосп культур. Збільшує врожайність, сприяє збільшенню вмісту цукру, вітаміну С і каротину в плодах, підвищує інтенсивність цвітіння квіткових культур.

Добриво Борна кислота ефективно використовується для підживлення капусти, картоплі, цибулі, огірків, буряків, томатів, винограду, малини, суниці, смородини, аґрусу, вишні, груші, сливи, яблуні, садових та кімнатних квітів, декоративних насаджень.

Спосіб застосування. Обприскувати рослини свіжоприготованим робочим розчином препарату в суху безвітряну погоду в ранкові або вечірні години або вдень в похмуру, але не дощову погоду, забезпечуючи рівномірне змочування листя, у відповідності з таблицею. Робочий розчин готується шляхом поступового додавання води до перпаратів при безперервному перемішуванні.

Кратність обробок:

  • капуста білокачанна і кольорова, картопля, томати: 2-3;
  • інші культури: 1-2.
  • Можливе використання в якості профілактики. Щоб розчин розподілявся рівномірно, не утворюючи великих крапель, доцільно використовувати обприскувачі, що утворюють тонку - хмару.
Made on
Tilda