Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Томат Орел Пустелі

16,00
грн.
Один із найнадійніших жаростійких помідорів в історії. Будучи названим на честь орла, який летить високо в потоках безлюдного повітря, виробництво цього томату злітає до величезних висот, навіть коли термометр робить те саме. Не вимагає поливу (особливо у безрозсадній культурі) і дуже рано дозріває (через 85 днів від сходу). Сорт із дивовижною жаростійкістю і, водночас, з феноменальною морозостійкістю, отриманими завдяки адаптації до низьких температур прибережної Мексики, де температура може впасти настільки сильно, що може вбити морозом у період плодоношення. Цей помідор був створений для півдня і процвітає у спекотному кліматі. Його здатність довго витримувати температуру більше 40 градусів і, як і раніше, виробляти великі врожаї є легендарною. Велика детермінантна рослина заввишки 60-70 см зав'язує плоди вагою 150-200 г насичено-червоного кольору, тверді, гладкі, у формі злегка здавлених куль. Ароматні плоди чудові для бутербродів, салатів та нарізки.
Made on
Tilda