Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Солодкий фенхель Лист Німа

10,00
грн.
Зелений фенхель - це красива та популярна дворічна рослина. З великою кількістю гумусу і води в суху погоду рослини розвиваються в чудові фонтани повітряного філігранного листя, увінчані наприкінці літа великими мереживними золотими квітковими парасольками.

Насіння так само корисне, як і листя, і може залишатися дозрівати як урожай. У листя фенхелю є солодкий аромат із нотками анісу. Використовуйте листя в рибних стравах, соусах та начинках, а також у майонезі, ароматизованих оліях та свіжих салатних соусах.

Найбільш сильний аромат у насіння, схожих на кріп, що має аромат, більш схожий на аніс і лакрицю. Їх можна використовувати як спецію, особливо в тортах, хлібі та начинках. Сезонні морепродукти, салати або варені овочі чудові з цим яскраво-зеленим листям. Чай з ароматичного листя або солодкого насіння лікує розлад шлунка та заспокоює нерви. Рослина фенхелю росте вертикально з товстим коренем і товстими стеблами. Листя до 40 см завдовжки і дрібно розчленовані на сегменти.

Вы можете убедиться в качестве!
Бумажный конверт без проклеек по бокам внутри которого находится герметичный полиэтиленовый zip lock пакетик с семенами. Таким образом, Вы сможете оценить количество и качество семян и убедится в том, что наши семена соответствуют самым высоким требованиям.
Made on
Tilda