Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Аніс Шартрез

10,00
грн.
Аніс - витончена однорічна трав'яниста рослина, яка росте до 90 см (36 дюймів). Крихітні білі квіти діаметром близько 3 мм (1/4 дюйма) зібрані у щільних парасольках. Листя біля основи рослини просте, довге і дрібно лопатеве, а листя вище на стеблах - широко перисті, розділені на численні сегменти. Плоди довгасті, завдовжки від 3 до 5 мм. Це насіння, яке називається «анісовим» (анісове насіння).

Аніс найбільш відомий ароматом лакриці його листя та насіння. Використовуйте свіже листя в салатах та супах, а також насіння для ароматного печива, випічки та кондитерських виробів. У західній кухні аніс в основному використовується в хлібі та тістечках. Фруктові продукти ароматизуються анісом. У невеликих кількостях насіння анісу іноді міститься у сумішах для ковбас та тушкованих страв. Аніс використовується також для ароматизації багатьох лікерів. Анісове масло, яке витягується з насіння, використовується як ароматизатор в ліках і лікерах, і для аромату в парфумах.

Ви можете переконатися у якості!
Паперовий конверт без проклеєнь з боків усередині якого знаходиться герметичний поліетиленовий zip lock пакетик із насінням. Таким чином, Ви зможете оцінити кількість і якість насіння і переконається в тому, що наше насіння відповідає найвищим вимогам.
Made on
Tilda