Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Базилік Кардинал

13,00
грн.
Чудово красивий базилік, замаскований під целозію, Кардинал вражає вас колючими квітами червоно-коричневого кольору на яскравих стеблах бордових! Кардинал – ароматний, добре розгалужений і настільки ж смачний, як і прості старі базиліки, ідеальний їстівний декоративний елемент, що пропонує щось для кожного у сонячному саду! Листя на цій рослині яскраво-зелене і дуже смачне, готове до збирання через 60 днів після посіву (або навіть раніше для більш дрібного і ніжного листя). Багато ароматні, вони ідеально підходять для песто та бутербродів, салатів та середземноморської кухні. Але, на відміну від більшості інших, у Кардинала цвітіння вражає! Дуже щільно упаковані в гострі піки, вони починаються пізно навесні з ранньої посадки і продовжуються до заморозків. Кардинал досягає близько 60 см заввишки. Це неперевершено для метеликів та бджіл. Посадіть його по периметру вашого городу, щоб уберегти від шкідників – це буде найкрасивіший репелент, який ви коли-небудь використовували! І змішайте його з однорічними квітучими рослинами, особливо з відсутнім сильним запахом. Кардинал радий поділитись своїм багатим, пряним ароматом!

Ви можете переконатися у якості!
Паперовий конверт без проклеєнь з боків усередині якого знаходиться герметичний поліетиленовий zip lock пакетик із насінням. Таким чином, Ви зможете оцінити кількість і якість насіння і переконається в тому, що наше насіння відповідає найвищим вимогам.
Made on
Tilda