Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Огірок Караоке (F1) Нідерланди

37,00
грн.
Караоке F1 - насіння партенокарпічного огірка-корнішону від Rijk Zwaan. Період вегетації – 50 днів. Середньоранній гібрид призначений для вирощування в теплицях та у відкритому ґрунті, має високу врожайність.
  • Кущ – сильний, високий, потужний, довгоплетистий, добре облистяний.
  • Лист сорту – середнього розміру, овальної форми, різьбленого, темно-зеленого забарвлення зі світлими прожилками.
  • Огірок – корнішонний, акуратний, вирівняної циліндричної форми, довжина – 10-12 см, вага – 75-85 г, діаметр – 3,2-3,4.
  • Шкірка сорту – тонка, сильногорбиста, темно-болотного кольору зі світлими смугами.
Рослина середньо-генеративного типу, із швидким відростанням бічних пагонів, формує пучкову зав'язь. Відмінно зарекомендував себе серед виробників під час обробітку у другому обороті в плівкових теплицях. Стійкий до захворювань. До кінця вегетації високий відсоток виходу стандартного огірка. Ідеальні засолювальні якості!

Ви можете переконатися у якості!
Упаковка: герметичний поліетиленовий zip lock пакетик із насінням. Таким чином, Ви зможете оцінити кількість і якість насіння і переконається в тому, що наше насіння відповідає найвищим вимогам.
Made on
Tilda