Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Кріп Мамонт лонг айленд

17,00
грн.
Широко відомий сорт кропу для особливо великого пишного листя і свіжозібраного насіння, як спецій для маринування (заготовляють також стебла з квітами). Енергійні, сильні рослини досягають кінцевої висоти від 30 до 40 дюймів (75-100 см) і дають дуже ароматне, тонке темно-зелене листя, увінчане великими квітковими головами.

Вирощується в літній культурі, а також як рання зелень навесні та восени. Середньостиглий сорт, що поступово набирає потужну вегетативну масу. Від сходів до початку збирання на зелень 40-50 днів, на спеції (ароматні стебла з квітучими парасольками та пряне насіння) 70-80 днів.

Цей кріп виділяється підвищеною кущистістю, безліччю листя в нижньому ярусі на бічних втечах, що інтенсивно відростають, з пазушних бруньок розетки. Листя використовується на зелень протягом усього періоду вегетації.
Made on
Tilda