Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Шпинат Монстри Вірофле

13,00
грн.
Також відомий як «Viroflay» з величезним, темно-зеленим, ніжним листям - захоплення шпинату! Дайте йому трохи більше місця на грядці; рослина може доходити до гігантських розмірів з 10-сантиметровим листям.

Надзвичайно енергійний і особливо корисний для осінніх посівів, які перезимувавши, дають першу зелень прямо з-під снігу. Це трисезонний шпинат! Збір врожаю починається через 25 днів (для дитячих листочків) та через 35-40 днів (для збору повних розеток) і закінчується через 40 днів, даючи вам час для вирощування усієї другої культури наприкінці весни!

Листя темно-зелене, гладке і округле, утримується вертикально на супер-енергійних рослинах. Чудовий для весняних та осінніх культур, шпинат любить прохолодний сезон. Його сіють ранньою весною, як тільки грунт буде готовий, або сіють наприкінці літа для осіннього врожаю, який зимуватиме і знову вироблятиме нове листя навесні! Вибирайте окреме листя із зовнішніх країв рослини, коли воно стане досить великим для використання, або виріжте всю рослину на висоті 2 см над землею, і вона утворює нове листя.

Ви можете переконатися у якості!
Паперовий конверт без проклеєнь з боків усередині якого знаходиться герметичний поліетиленовий zip lock пакетик із насінням. Таким чином, Ви зможете оцінити кількість і якість насіння і переконається в тому, що наше насіння відповідає найвищим вимогам.
Made on
Tilda