Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Кріп Пахучий

18,00
грн.
Ранньостиглий (30-35 днів від сходів до збирання зелені, 70-80 днів від сходів до збирання на спеції) сорт. Призначений для вирощування на зелень та спеції. Пряна свіжа зелень широко використовується в домашній кулінарії: у салатах, закусках, перших та других стравах, сушена - як ароматна приправа.

Парасольки та насіння надають особливий кроповий аромат овочевим та грибним солінням та маринадам. Розетка велика, піднята, висотою 25-30 см. Листя зелене з великими сегментами.

Зелень ніжна, соковита, має високу ароматичність. Сорт характеризується стабільною врожайністю, невибагливістю. Врожайність на зелень 1,4-3,1 кг/м2, спеції 2,9-5,7 кг/м2. Посів у ґрунт проводиться наприкінці квітня – на початку травня. Для безперервного зрізання зелені посіви повторюють кожні 10-14 днів.
Made on
Tilda