Газонна трава
Для засівання газону використовується підготовлений ґрунт та насіння трави: це може бути як перекопаний існуючий ґрунт, так і привозний ґрунт. Для низовин, не застосовується вода, потрібне підсипання ґрунту для унеможливлення болота, або облаштування дренажа ґрунту. Перекопана земля розгромаджується, зверху посипається насінням газонної трави. Насіння газонної трави обов'язково потрібно заховати всередину ґрунту граблями, задля уникнення поїднання птахами — голубами або горобцями — птахи збирають насіння зверху та здатні викопувати мілко заховане, спричиняючи проростання газону з проплішинами. Оптимальне залягання насіння трави 1-1,5 см.
У перший рік необхідно регулярно поливати газон. Необхідно використовувати системами з розсіянням, бо потужний полив розмиває молоді стебельця. Уникайте створення калюж. Вода має просочитись на 10-12см у грунт. На початку весни другого року газон чистять від опалого за зиму листя та іншого сміття. За потреби газон обприскують гербіцидами чи іншими препаратами.
Газон потребує регулярної стрижки, не можна допускати цвітіння, інакше рівномірно засіяна трава стане окремими кущиками трави. Трава, що виростає вище 7см, починає заважати іншим видам газонних трав, що порушує однорідність.
Удобрювати газон треба навесні у квітні та влітку одразу після поливу. Обов'язково, якщо помітно, що трава погано росте або жовтіє. Як добрива використовують гранули аміачної селітри (рідше нітроамофоски), які рівномірно розсипають після поливу і злегка поливають знову. Норми витрати при цьому – 10–20 г на 1 кв. м. Азотне добриво краще вносити навесні та влітку, а калійно-фосфорне – восени.

Безкоштовна доставка на замовлення по передплаті Укрпоштою від 400 грн, Новою поштою від 700 грн.
Ви можете нам зателефонувати або написати у вайбері.
+380 93 30 03 812 Номер для дзвінка до нашого консультанта.

Рукола Турін

13,00
грн.
Рукола Турін - популярний різновид диких рукол для вирощування в тіні всього сезону. Надійний, енергійний і вирівняний сорт, він виробляє довге тонке, глибоко лопатеве листя безперервно з весни до осені. Рослини більш вертикальні і зацвітають пізніше, ніж стандартні дикі руколи, утворюючи їстівні ароматні жовті квіти. З унікальним перцевим ароматом, чудове темно-зелене листя ідеально підходить для додавання спецій до салатів для гурманів. Багаторічна рукола набирає все більшої популярності, вона має більш вузьке і глибше розділене ароматичне листя, ніж однорічні сорти. У них інтенсивніший аромат, який є гострим і чистим, на відміну від салатної руколи, яка може стати гіркою з віком у спеку. Легко вирощується, цю руколу можна збирати майже цілий рік. Посіяти прямо у відкритому ґрунті з ранньої весни до осені та залишити під укриттями на зиму. Тонкі листя додають особливий смак салатам. Вони також надають аромату готовим стравам, при додаванні кількох листків в кінці приготування, вони дають солодкий і пряний, теплий перцевий смак смаженим овочам, макаронним виробам або різотто

Ви можете переконатися у якості!
Паперовий конверт без проклеєнь з боків усередині якого знаходиться герметичний поліетиленовий zip lock пакетик із насінням. Таким чином, Ви зможете оцінити кількість і якість насіння і переконається в тому, що наше насіння відповідає найвищим вимогам.
Made on
Tilda